Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Online půjčka, jedinečná online půjčka

Rozhodl jste se pro vybudování salónu uvnitř Vašeho domu? Ale potřebujete jeho vybudování nějak financovat, neboť nemáte dostatek peněz na Vašem bankovním účtu? Proto jste se rozhodl si půjčit peníze na realizaci Vašeho projektu, ale nevíte kudy kam, kde takovou půjčku sehnat?

Půjčka na rozjezd podnikání

Jistě znáte skutečnost, že na trhu existuje mnoho společností, které nabízejí svým klientům půjčky v různém rozsahu s různými podmínkami, kdy je těžké si mezi těmito společnosti vybrat tu vhodnou pro Vás. Jak se tedy nenapálit? Je to jednoduché, stačí se koukat na podmínky, které ta daná společnost má.

My jsme společností, která působí na současném trhu několik, kdy během této doby jsme nabyli potřebné zkušenosti k tomu, abychom mohli sjednávat svým klientům lepší produkty. Potřebujete si půjčit na realizaci kadeřnického nebo jakéhokoli jiného salonu uvnitř Vašeho domu? V tom případě je pro Vás vhodná námi nabídnutá podnikatelská půjčka, kterou poskytujeme v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč. Tato půjčka by pokryla Vaše náklady na koupi produktů potřebných k obsloužení Vašich klientů.

Podmínka k získání nebankovní půjčky

Co je ale nutnými podmínkami k tomu, abychom Vám podnikatelskou půjčku poskytli? Nutností je prokázat nám Vaši osobu, to se provádí pomocí doložení občanského průkazu. Na Váš příjem ani daňové přiznání nehledíme.

Současně s tím Vy jako náš klient nesmíte mít trvalé bydliště napsané na příslušný městský úřad a také nesmíte být v exekuci. Co to prakticky znamená? To znamená, že jestliže dlužíte peníze nějaké společnosti, kdy to došlo až do exekučního řízení, tak až po vyrovnání dlužné částky věřiteli, jsme Vám schopni poskytnout půjčku.

Pokud ale jste se rozhodl problém s dluhy řešit pomocí insolvenčního řízení, tak po jeho zdárném ukončení nabízíme svým klientům půjčku po insolvenci až 50.000 Kč, kdy ale Váš prokazatelný příjem musí dosahovat nejméně 12.000 Kč. Co prokazatelný příjem znamená? To znamená, že nám musíte doložit, odkud pochází Váš příjem, nejčastěji se dokládá pomocí příjmu ze zaměstnání, podnikání či rodičovského příspěvku apod.

Splňujete všechny podmínky? Tak neváhejte a kontaktujte nás, vždy se snažíme svým klientům maximálně vyjít vstříc a v případě nejasností vše vysvětlíme, neboť ke všem žádostem o půjčku přistupujeme individuálně a odpovědně, kdy veškeré námi sjednané půjčky pochází z bankovního i nebankovního sektoru.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.